!-- Google tag (gtag.js) -->
1

Magic Form Sütyen Modelleri Byhubs’da!

 

Kaliteli dokusu ile kullanıcılardan 5 yıldız alan Magic Form sütyen modelleri byhubs.com'da! Byhubs’da bulabileceğiniz farklı stillerde sütyen modelleri nelerdir?

 

Sütyen Modelleri

 
  • Dekolte Sütyenleri

 

Özellikle özel davetlerde ve yaz aylarında tercih edilen dekolte sütyenlerini omuz, sırt, kol altı dekolteli kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 
  • Sıvı Dolgulu Push up Sütyen

 

Kaldırma etkisi ile tercih edilen push up sütyenler güncel sıvı dolgu teknolojisi ile çok daha iddialı! Klasik süngerli sütyenlerin aksine dolgu kullanılan bu sütyen modelleri göğüsünüzün daha dolgun ve dik görünmesini sağlayacaktır.

 
  • Bralet Sütyen

 

Toparlayıcı etkisi ve casual duruşu ile son yılların en çok tercih edilen modeli bralet sütyenleri gömlek ve tişörtleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Balensiz ve dolgusuz tasarlanan balet sütyenlerin günlük kullanımda ne kadar rahat olduğuna siz de çok şaşıracaksınız.

 
  • Destekli Sütyen

 

Dikleştirici ve dolgun bir görünüm sunan destekli sütyenler en çok tercih edilen sütyen modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle küçük göğüslü kadınların tercih ettiği bu model farklı renk ve kumaş türü ile sunulmaktadır. Destekli sütyenler aynı zamanda push up sütyen olarak da bilinmektedirler. Göğüslere daha dik ve dolgun görünüm veren bu modeli tercih edenlerin tam bedenlerini hesaplamaları rahat kullanım için oldukça önemlidir.

 
  • Balkonet Sütyen

 

Tarihi oldukça eskilere dayanan balkonet sütyenler 1930’larda kadın iç giyime dahil olan sütyen modellerinden biridir. Küçük veya büyük göğüslü kadınların ortak kullanabildiği nadir sütyen çeşitlerinden biri olan balkonetler sütyenler göğüsleri toparlayıcı etkisiyle beğeni toplamaya devam ediyorlar. Göğüs ucunun 3 cm üzerinde bitmesi sebebiyle, memeyi tam kapatmayan sütyenler göğüs dekoltesi olan kıyafetlerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Balkonet sütyen tercih ederken alt balenlerin göğüsünüze tam oturmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

 
  • Fantezi Sütyen

 

Göz alıcı sütyenler arasında öne çıkan fantezi sütyenler estetik ve şık bir görünüm sunan günlük sütyenlerin aksine iddialı parçalardan biridir. Genellikle destekli ve dikleştirici özellikleri bulunan fantezi sütyenler göğüsleri kaldıran ve öne çıkaran iç giyim ürünlerindendir.

 

Çekiciliğinizi artıracak dantelli, parlak, deri kumaşlarla tasarlanan bu sütyenlerin yatak odanıza katacağa enerjiye bayılacaksınız!

 
  • Balensiz Sütyen

 

Sütyenlerin altını çevreleyen metal parçaya balen denilir, balenler sayesinde göğüsün dik görünümü sağlanırken aynı zamanda göğüsleri de toparlayıcı etki sunar. Balensiz sütyenler rahat sıkmayan bir yapıya sahiptir. Genellikle göğüslerin oluştuğu genç kızlık döneminde göğüs gelişimi için tercih edilirler. Emzirme dönemindeki annelerin de süt kanallarını tıkamaması için balensiz sütyen tavsiye edilmektedir. Sporcu sütyenleri de balensiz sütyenler arasında yer almaktadır.

 
  • Sporcu Sütyen

 

Sporcu sütyeni olarak da bilinen bu sütyen çeşidi spor yapanlar için en çok tercih edilen sütyen çeşitleri ve sütyen modelleri, sporcu sütyenleri büstiyer kesim göğüsün tam altında biten desteksiz sütyen ve balensiz sütyenler oluyor. Özellikle spor sütyenlerinde aramanız gereken ilk özellik, terletmeyen kumaştan tasarlanması olmalıdır. Sport sütyenin iç süngerli olması göğüs uçlarını saklamak ve rahat spor yapmanı için önemlidir. Oldukça konforlu yapıya sahip bu sütyen çeşitleri ve diğer sütyen modelleri ile sütyen fiyatlarını merak edenler için en uygun fiyatlar ByHubs’da! 209 TL’den başlayan fiyatlarla tüm sütyenleri şimdi incele: https://byhubs.com/ic-giyim-urunleri-modelleri/sutyen-modelleri

 
  • Dantelli Sütyen

 

Özellikle şık iç giyim ürünleri arasında yer alan dantelli sütyenler, günümüzde en trend parçalardan biridir. Dantelli sütyenler arasında en çok beğenilen modeller arasında bulunan braletler son yılların en çok kombinlenen sütyeni olmuştur. Özellikle liranın sağladığı rahatlık ve toparlayıcı etkisiyle beğeni toplayan baletleri ister tek parça ister dökümlü üstlerinizin içinde tercih edebilirsiniz.

 
  • Desteksiz Sütyen

 

Özellikle rahat sütyen çeşitleri arasında yer alan iç süngeri olmadan üretilen desteksiz sütyenler, küçük göğüslü kadınların günlük hayatta rahatlıkla kullanabildiği sütyen modellerinden biridir. Destekli sütyenlerden ayrışan en büyük farkı kaldırma ve dolgun gösterme gibi yan etkileri olmamasıdır. İki meme arasındaki göğüs boşluğunun fazla olduğu vücut tiplerinde genellikle birleştirici etkisi sebebiyle destekli sütyenler tercih edilirken; dik göğüslü veya günlük hayatında dar üst modelleri giyen eden kadınların ise tercihi desteksiz sütyenden yana olmaktadır.

 

Sütyen Bedeni Hesaplama

 

Sütyen bedeninizi hesaplamak için üzerinizde giysi yokken göğsünüzün hemen altından ilk ölçüyü almasınız. Burada çıkan ölçü 75-80-85 olarak numaralandırılan alana denk gelmektedir.

 

İkinci olarak göğsünüzün en dolgun olduğu bölgeyi seçerek göğüs ölçünüzü ölçmelisiniz. Cup yani göğüs üstü ölçünüz A,B,C olarak isimlendirilen alana denk gelmektedir.

 

Kadın iç çamaşırının en popüler parçası sütyenler pamuk, şifon, dantel gibi dokular ve çeşitli renk seçenekleri ile byhubs.com'da sizlerle buluşuyor!

 

Toparlayıcı Sütyen Modelleri

 

Sırt bölgesini tam olarak saran ve göğüslerin daha dik durmasını sağlayan toparlayıcı sütyenleri genellikle büyük göğüslü, göğüsleri sarkmış veya göğüs arası açık kadınlar tercih etmektedir. Genellikle push up sütyenlerle karıştırılan toparlayacı sütyenler destekli veya desteksiz olarak üretilebilirler.

 

Göğüsün şekillenmesini sağlayan toparlayıcı sütyenler klasik form, balet, sporcu sütyeni gibi çeşitli formlarda sunulmaktadır.

 

Abiye İçine Giyilen Sütyen Modelleri

 

Genellikle abiye kıyafeti seçmek kadar, elbiseyi doğru ve güzel bir şekilde toparlacak iç giyim ürününe karar vermek de bir o kadar zordur. Abiye elbiselere uygun sütyen çeşidine karar vermeden önce elbisenizin kumaş yapısı ve dekolte bölgelerine dikkat etmekte fayda var. Göğüs dekoltesi veya sırt dekoltesi için en ideal sütyen dekolte sütyeni olacaktır.

 

Omuzları açık abiye elbiseler için straplez sütyen tercih ederek göğüslerin dik duruşunu koruyabilir, omuzlarınızı rahatlıkla açıkta bırakabilirsiniz. Sırt dekoltesi için özellikle tasarlanan şeffaf sırf bandı olan sütyenleri veya bantsız silikon sütyenleri tercih edebilirisiniz. Elbisenizin göğüs bölgesine oturması hangisini seçeceğiniz noktasında oldukça kritiktir.

 

Gelelim derin göğüs dekoltesine, yine “v” çizgisi derin tasarlanan dekolte sütyeni abiyenizi giymeden önce imdadınıza koşacaktır.

 

Son zamanların trendlerinden saten abiye elbiseler ise en ufak kusuru ortaya çıkaran formda oldukları için sütyen izinin şıklığınızı bozmasını istmeyiz ipek, saten gibi vücuda oturan abiye elbiselerde göğüs ucu saklayıcı bantlar işinize oldukça yarayacaktır.

 

Sütyen Fiyatları

 

Sütyen bedeninizi öğrendiniz, istediğiniz modele karar verdiniz peki ne kadar ödemelisiniz? Sütyenin kumaşı, markası, farklı stili, sağladığı fayda göz önünde bulundurularak ortalama sütyen fiyatları 149 TL’den başlarken 750 TL’lere kadar çıkmaktadır. En ucuz sütyene sahip olmak için sağlınızdan ödün vermemenizi, sütyeninizin size sağladığı rahatlığa ve kumaş karışımına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

 

En çok tercih edilen dantelli sütyen modellerinden, balkonet sütyene, push up sütyenden göğüslere daha dik görünüm veren yapıya sahip sütyenlere tüm modeller ByHubs’da. Göz alıcı görünmek isteyen kadınlar için dantelli sütyen modelleri, toparlayıcı sütyenler ile destekli sütyenler ve desteksiz sütyenler de sütyen çeşitleri arasında yer alıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı