!-- Google tag (gtag.js) -->

Hakkımızda

2018 Mayıs ayında kurulan şirketimiz kurulduğu günden itibaren internet ve sosyal medya üzerinden müşterilerine iç giyim, ev giyim, kadın giyim, hamile/lohusa giyim ve spor giyim kategorilerinde hizmet vermeye başlamıştır. İlk olarak müşterilerine internette kolayca erişilemeyen fiziksel mağazalarda bulabilecekleri ürün ve markaları sunarak kullanıcıların bu ürünlere internet üzerinden kolay erişimini sağlamayı hedefledik. Bu markalardan bazıları Pierre Cardin, Magic Form, Reflection, Nena, Ten, Yeni İnci, Ds Damat, Aqua, Kom, Barina, Altan, Espuar, Marpessa, Miss Loren, Catherine's, Penye Mood ve daha fazlası. Ardından bu deneyimi müşteri memnuniyetini göz önüne alarak ücretsiz kolay iade, aynı gün kargo gibi uygulamalarla en üst noktaya çıkardık. Müşterilerimizin sorularına hızlı geri dönüş, iadelere hızlı dönüş gibi uygulamalarla da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her gün kendimizi geliştiriyoruz.  

 

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ışığında kendi markamız Rossa Intimo doğmuş oldu. Müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerini dikkate alarak Rossa Intimo markasın da ulaşılabilir lüks, modern, kaliteli ürünler sunmaya başladık. Plaj giyim kategorisinde pareo, surf havlusu, kaftan ve plaj giysileri. Ev giyim kategorisinde gecelik, sabahlık, kadife ve saten pijama takımları pijama altları ve şortlar. Spor giyim kategorisinde tayt. Gelin ve nedime sabahlıkları gibi ürünlerin üretimini en kaliteli kumaşları ve aksesuarları kullanarak gerçekleştirdik. Kendi markamız Rossa Intimo bilinirliği arttıktan ve aranan bir marka olmaya başladıktan sonra kendi ürettiğimiz ürünlerle e ihracata da başladık. İngiltere'nin en büyük e ticaret sitesi Asos'da ürünlerimizi listelemeye başladık. Ayrıca başka B2B toptan pazar yerlerinde de ürünlerimizi listeleyerek dünyanın birçok yerine kendi tasarımlarımızı gönderiyoruz. 

 

Ülkemizde e-ticaret sektörünün pandeminin de etkisiyle hızla büyümesi dünyada çok daha büyük olması sebebi ile müşterilerimize pazar yerlerinden bağımsız kendi hizmetimizi verebilmek, müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmak için çalışmaya başladık.

 

 Yenilikçi ve sürdürülebilir bakış açısının yansıması olan byhubs doğa ve insan için adil üretim mottosuyla ortaya çıkmıştır. Bizim için Byhubs yaşam tarzımızın yansımasının bir sonucu. Byhubs ekibi olarak Ev giyim, iç giyim, aksesuar, outdoor, hamile / lohusa giyim kategorinlerinde ürünler üretirken, tüm süreci bu mottonun ışığında şekillendiriyoruz.

Listelediğimiz tüm markaların ve tasarımların bize kattığı değerin farkındayız ve partnerlerimizle birlikte büyümenin gücüne inanıyoruz.  Yaşam tarzımızı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı